Novinky

SERVISNÍ STŘEDISKO FAB – ASSA ABLOY

Od 1.3.2019 jsme získali označení SERVISNÍ STŘEDISKO FAB – ASSA ABLOY. Stali jsme se tak součástí servisní sítě prezentované na stránkách FAB – ASSA ABLOY a umožňuje nám dále zkvalitnit nabízené služby.

Provozovna Karviná – Mizerov (pohled zvenku)

 

Provozovna Karviná – Mizerov (prodejna)

 

Provozovna Karviná – Mizerov (výroba autoklíčů a gravírování)

 

Provozovna Karviná – Nové Město (pohled zvenku)

 

Provozovna Karviná – Nové Město (prodejna)

 

NÁHRADNÍ AUTOKLÍČE S DÁLKOVÝM OVLÁDÁNÍM

V některých případech – ať už z technických, tvarových nebo rozměrových důvodů – nelze použít univerzální autoklíč. V takovém případě jsou pro vybrané značky vozidel především FIAT, RENAULT, FORD a BMW určených modelových a ročníkových řad k dispozici náhradní autoklíče s dálkovým ovládáním s tvarem a rozměry shodnými s originálem. Nabídka těchto autoklíčů může být v budoucnu dále rozšiřována.

 

UNIVERZÁLNÍ AUTOKLÍČE S DÁLKOVÝM OVLÁDÁNÍM

Univerzální autoklíčPro široké spektrum vozidel a jejich modelů můžeme nabídnout výrobu autoklíče s dálkovým ovládáním včetně přizpůsobení. Tento autoklíč má vystřelovací planžetu, jednotné uspořádání a umístění tlačítek bez ohledu na použití k danému typu vozidla. Podle značky, modelu a ročníkové řady vozidla (pokud je na seznamu podporovaných vozidel) se pomocí programovacího zařízení nastaví odpovídající frekvence a modulační struktura signálu shodná se signálem kompatibilního originálního dálkového ovladače od výrobce. Následně se diagnostickými nebo klonovacími postupy provede přizpůsobení transpondéru společně s dálkovým ovladačem. Tento univerzální klíč v mnoha případech nahrazuje poněkud dražší originální autoklíč, aniž by jeho vlastnosti nebo kvalita provedení byly horší.

GRAVÍROVÁNÍ NA DIGITÁLNÍM 3D ZAŘÍZENÍ

Na konci roku 2017 ukončil svoji činnost dodavatel ryteckých a gravírovaných produktů. Jelikož nebylo možné osobu, která by tuto činnost provozovala, sehnat v blízkém i vzdálenějším okolí, rozhodli jsme se pro pořízení vlastní moderní technologie – počítačem řízené frézky s 3D posuvem pomocí přesných krokových motorků. Tato technologie umožňuje jak frézování písmen tak i složitějších znaků nebo obrázků.

TOKOZ VANLOCK

Představujeme Vám univerzální zámek pro montáž na zadní nebo boční posuvné dveře dodávek, nástaveb nákladních vozidel, přívěsů a všude tam, kde použití visacího zámku na petlici je nevhodné, nevzhledné či nedostatečně bezpečné. V případě poruchy originálního zámkového systému na vozidle nebo jiném dopravním prostředku je tento zámek cenově výhodnou, montážně jednoduchou a někdy i jedinou alternativou. Také může posloužit jako bezpečnostní doplněk vedle stávajícího autozámku. Zámek lze kombinovat s jakoukoliv cylindrickou půlvložkou 30/10 v provedení EURO, čímž lze zajistit sjednocení více těchto zámků na jeden klíč nebo zámek na uzamčení vozidla se zámkem bytovým i jiné varianty. Zámek má certifikát ministerstva dopravy, je odolný v extrémních klimatických podmínkách. Montáž na vozidlo nevyžaduje žádné speciální nástroje ani vybavení, postačí běžné dílenské nářadí. K jeho montáži se do dveří a druhého křídla dveří nebo rámu vozidla vyvrtají kotevní otvory a dále otvor pro převlečení nouzového lanka. Toto lanko slouží pro potřeby nouzového odjištění dveří z vnitřní strany vozidla. Zámek je dodáván v bílé nebo černé barvě protiprachové krytky.

Rozměry a tvar odpovídají požadavkům na estetiku a celkový vzhled pro použití na vozidlech. Max. výška 40mm splňuje požadavky na povolený konstrukční přesah bočního profilu vozidla.

TOKOZ VISACÍ ZÁMKY NA ZÁKAZNICKÝ KLÍČ

Nově nabízíme visací zámky TOKOZ řady Pluto G50 a OMEGA s možností úpravy na klíč předložený zákazníkem nebo zákaznický systém R1419. Visací zámek Pluto G50 lze na přání zákazníka u nás přestavět na většinu profilů klíče z aktuálního sortimentu FAB – ASSA ABLOY. Visací zámek OMEGA dodávaný bez půlvložky umožňuje montáž jakékoliv půlvložky délky 30/10, čímž lze zajistit sjednocení více těchto zámků na jeden klíč nebo zámek na uzamčení vozidla se zámkem bytovým i jiné varianty. Navíc montáž půlvložky zvládne snadno i laik:

Montážní sada obsahuje visací zámek bez půlvložky a upínací červík na imbus vel. 2,5 (imbus není součástí sady). Půlvložku natočíme tak, aby se výčnělek středního rotujícího prstence skryl a vložku nasuneme do zámku. V bočním otvoru zámku je vidět závitový otvor vložené půlvložky, do kterého zašroubujeme červík a tím půlvložku upevníme. Demontáž bez klíče není možná ani v případě vyšroubování červíku, vložku v zámku fixuje výčnělek prstence pootočený o cca 30o (standartní poloha při vytaženém klíči). Zámek lze zamknout i s vytaženým klíčem.