Novinky

TOKOZ VANLOCK

Představujeme Vám univerzální zámek pro montáž na zadní nebo boční posuvné dveře dodávek, nástaveb nákladních vozidel, přívěsů a všude tam, kde použití visacího zámku na petlici je nevhodné, nevzhledné či nedostatečně bezpečné. V případě poruchy originálního zámkového systému na vozidle nebo jiném dopravním prostředku je tento zámek cenově výhodnou, montážně jednoduchou a někdy i jedinou alternativou. Také může posloužit jako bezpečnostní doplněk vedle stávajícího autozámku. Zámek lze kombinovat s jakoukoliv cylindrickou půlvložkou 30/10 v provedení EURO, čímž lze zajistit sjednocení více těchto zámků na jeden klíč nebo zámek na uzamčení vozidla se zámkem bytovým i jiné varianty. 

Zámek má certifikát ministerstva dopravy, je odolný v extrémních klimatických podmínkách. Montáž na vozidlo nevyžaduje žádné speciální nástroje ani vybavení, postačí běžné dílenské nářadí. K jeho montáži se do dveří a druhého křídla dveří nebo rámu vozidla vyvrtají kotevní otvory a dále otvor pro převlečení nouzového lanka. Toto lanko slouží pro potřeby nouzového odjištění dveří z vnitřní strany vozidla. Zámek je dodáván v bílé nebo černé barvě protiprachové krytky.

Rozměry a tvar odpovídají požadavkům na estetiku a celkový vzhled pro použití na vozidlech. Max. výška 40mm splňuje požadavky na povolený konstrukční přesah bočního profilu vozidla.

Top